Jdi na obsah Jdi na menu
 


PORADNA "ZEPTEJTE SE HVĚZD"-ENERGY-magazín VITAE 2018-2020

PORADNA "ZEPTEJTE SE HVĚZD" 

pro: ENERGY - MAGAZÍN VITAE 2018-2020

ZEPTEJTE SE HVĚZD

***********************************************

Monika Štejdířová (www.centrumarael.cz) – odpovídá na dotazy z oblasti osobního a duchovního rozvoje. Pomocí astrologie a numerologie může poskytnout náhled na řešení životních kroků. Doporučované produkty Energy určuje individuálně s astrologickým přihlédnutím do mapy narození klienta, v případě neznalosti času narození pak s pomocí numerologie. Dotazy s datem narození, u dotazu pro astrologii také s časem a místem narození, posílejte na e-mail: centrumarael@seznam.cz

Odpovědi jsou zpoplatněny částkou 250,-Kč...pokud máte zájem o kompletní astrologický výklad (horoskop osobní, dětský, tranzitní, karmický) či numerologický výklad, přejděte do sekce SLUŽBY zde: https://astromo.estranky.cz/clanky/sluzby/ kde si můžete vybrat z více nabídek...

Odpovědi na vaše dotazy zveřejněné v magazínu VITAE nejsou zpoplatněny; jména nejsou uváděna celá

Produkty ENERGY je možno zakoupit v CENTRU ARAEL v Břeclavi nebo je možno zaslat Českou Poštou či PPL...výběr produktů na www.centrumarael.cz zde: http://www.centrumarael.cz/produkty/

Rovněž je možno využít dalších služeb (Diagnostika organismu) - výběr zde: http://www.centrumarael.cz/co-nabizime/

******************************************

VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - PROSINEC 2019 - LEDEN 2020

Dobrý den, vrací se mi zánět dutin, léta jsem neužívala antibiotika a letos už dvoje. Mohu nějak podpořit tělo, aby se to neopakovalo?

EMA C., Opočno

Dutiny ukazují na naši minulost (i nedávnou), je třeba se s ní vypořádat, aby se potíže nevracely. Obtíže s nimi nám odkrývají, co nás trápí, co se snažíme skrývat před okolím. Co nechceme cítit, procítit, kde máme pocit ublížení, nedostatek volnosti, svobody, kde potlačujeme přirozené reakce a nejsme schopni se s nimi vyrovnat. Je tedy třeba přijít na to, kde jste potlačila svoje emoce. Pláčem uvolněte své sevření a nadechněte se s radostí. Nestavte se do role oběti, najděte jiný úhel pohledu na situaci, která se vás před propuknutím potíží dotkla. Situace si vytváříme sami svým smýšlením a pak se vysilujeme obviňováním druhých. Vytvoříme-li harmonii ve své mysli, odrazí se nám i v životě. K podpoře těla můžete sáhnout po Vironalu, na tváře a okolí nosu aplikujte v tenké vrstvě krém Droserin. K uvolnění celého těla, včetně dýchání a navození klidu, pomohou čisté éterické oleje ve spreji Spiron.

MONIKA ŠTEJDÍŘOVÁ

https://www.energy.cz/files/vitae/cz/201912/Vitae_2019_12.pdf

******************************************

VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - LISTOPAD 2019

Před nějakou dobou se mi objevily hnědé pigmentové skvrny na obličeji. Léky žádné neužívám, mám pouze hormonální nitroděložní tělísko. Lze skvrny nějak řešit?

EVA S., Hodonín

Kůže má mnoho funkcí, mimo jiné je prostředníkem mezi vnějším a vnitřním prostředím. Pigmentové skvrny mohou být známkou hormonální změny a přetížených jater, která reagují na emoční stres, citová zranění, souvisejí s naší nespokojeností, potlačenými emocemi, hněvem. Zkuste se podívat, jaké pocity máte vůči druhým, kde a vůči komu jste podrážděná, kdo a co Vám v životě vadí. Je třeba sundat masku (skvrny) a být sama sebou. Pokud není komu sdílet své niterné pocity, zkuste se z nich vypsat. Skvrny na kůži jsou jen kontrolkou, voláním těla, abychom se zaměřili do nitra. Vnitřně k regeneraci jater doporučuji Regalen, zevně na pokožku Visage serum, které působí na všechny stupně tvorby pigmentace, je možno používat i s pleťovými krémy Ruticelit renove, Protektin renove. Přidat můžete také pleťovou masku Visage balance, která zesvětluje pigmentové skvrny a vyrovnává barevné rozdíly pleti.

MONIKA ŠTEJDÍŘOVÁ

https://www.energy.cz/files/vitae/cz/201911/Vitae_2019_11.pdf

******************************************

VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - ŘÍJEN 2019

Jsem 15 let kuřačkou. Vždy jsem říkala, že kouřím ráda, že přestat nechci, ale poslední dobou mi stále častěji přichází myšlenka na to přestat kouřit a částečně se mi to i daří. Mohu se nějak podpořit i přípravky Energy?

RENATA D., Bystřička

Kouření je velmi obsáhlé téma, nicméně nejpevnějším kamenem zlozvyku je důvod, pro který člověk kouří. Je třeba podívat se na příčinu u vás samotné. Zkuste vykouřit cigaretu vědomě, přítomně, s plnou pozorností. Tedy nevykonávejte u toho žádnou činnost – tím samotné kouření nevnímáte a příčinu neodhalíte. Nekuřte tedy při práci, čekání, přemýšlení, rozhovoru, po jídle apod. Pokud v soustředění se na samotnou cigaretu vydržíte, možná ji ani nedokouříte. Začnete cítit, co cigareta způsobuje, jak do vás dehet vniká, jak se vám dýchá. Dostane se vám skutečného hlubokého poznání vlastním prožitkem. K očistě a podpoře organismu bych na začátek volila Cytosan, který má silné antioxidační účinky. Dodržujte pitný režim, aby škodliviny mohly odcházet z těla ven, nejlépe vodu s Fytomineralem a doplňte vitaminy, např. Vitaflorinem.

MONIKA ŠTEJDÍŘOVÁ

https://www.energy.cz/files/vitae/cz/201910/Vitae_2019_10.pdf

******************************************

MAGAZÍN VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - ZÁŘÍ 2019

Dobrý den, prosím o pohled na moji situaci. Trpím lupénkou, která se objevila po nelehkém rozvodu. Největší ložiska jsou v oblasti kolen, nyní jsem v klidové fázi.

JINDŘICH P., Kaplice

Kůže nás spojuje s okolním světem. Tedy postižená kůže může poukazovat na nesprávné přístupy k okolí, oddělování se. Kolena jsou částí těla, která nám ukazuje nějakou formu nepokory. Nemáme-li v sobě pokoru, nedovedeme ani v pokoře pokleknout před životem. Ego nám v tom brání. Pokud se uvnitř sebe ještě zlobíte a vedete vnitřní boj ve svém dialogu s myslí, upozadil jste pokoru. Pocit zůstává uvnitř jako zdroj psychické příčiny a na kůži se objevuje lupénka. Uzavíráte-li svoji nespokojenost dovnitř, kde to vře, pak kůže rudne. Uklidněte se ve svém rozhořčení, zklidní se i lupénka a její projevy včetně svědění. Nalezněte znovu radost z toho, co máte, a objeví se i příležitost pokorně poděkovat. Vnitřně doporučuji Regalen v nízkých dávkách, kůži zkuste potírat tělovým mlékem Caralotion a krémem Protektin, případně vmíchejte Protektin do Caralotionu – je třeba zkoušet, co pokožce udělá dobře.

MONIKA ŠTEJDÍŘOVÁ

https://www.energy.cz/files/vitae/cz/201909/Vitae_2019_09.pdf

******************************************

MAGAZÍN VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - ČERVENEC/SRPEN 2019

Nějaký čas jsem bojovala se špatným spánkem, bušením srdce, trávením, ale vždy jsem to potlačila a překonala. Až jsem si prošla tzv. syndromem vyhoření. Hodně jsem se vyčerpávala pomocí druhým, je to moje profese. Nyní se dostávám zpět do života, ale často se ještě cítím unavená, vyčerpaná, potřebuji začít znovu a jinak, jen na to zatím nemám energii.

ALŽBĚTA A., Morašice

Potlačení rovná se neřešení, tedy jste nenaslouchala hlasu svého těla a nic jste ve svém životě nezměnila, až Vás tělo zastavilo, aby dostalo příležitost k odpočinku a Vy k zamyšlení. Energetický výdej by neměl převyšovat příjem. Snažte se oddělit pracovní život od osobního. Do pracovní doby zařaďte přestávky a využijte je k regeneraci sil, ideálně relaxací, protažením, procházkou. Jako posilující prostředek k regeneraci vyčerpaného organismu můžete použít např. Organic Sea Berry powder nebo oil. Korolen napomůže při nedostatku energie a celkovém opotřebení organismu, příznivě působí na poruchy spánku, dodá energii k životu a chuť se z něj radovat.

MONIKA ŠTEJDÍŘOVÁ

https://www.energy.cz/files/vitae/cz/201907/Vitae_2019_07.pdf

******************************************

MAGAZÍN VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - ČERVEN 2019

Dobrý den, mám obavy o dceru (21 let), která se asi před rokem dala na vegetariánskou stravu, tedy nepozře žádné maso, ryby a začíná se vyhýbat i mléčným výrobkům. Je možno pomocí přípravků Energy podpořit správný přísun živin?

ELIŠKA P., Kutná Hora

Pokud za vegetariánstvím dcery stojí vnitřní dozrání, uznejte její svobodné právo na vlastní způsob výživy. Vegetariánství je zdravé za předpokladu, že jíme stravu, která zahrnuje pestrost obilovin, zeleniny, ovoce, luštěnin, ořechů a semínek a pro většinu vegetariánů i vejce a mléčné výrobky. Všeobecně je potřeba dbát na dostatečný přísun živin, vitaminů a minerálů, důležitá je větší míra zodpovědnosti. K doplnění vitaminů B, včetně B12, doporučuji Vitaflorin. Kompletní zdroj minerálů organického původu zajistí Fytomineral, který zvyšuje využitelnost vitaminů ze stravy a podporuje tvorbu enzymů v těle, jako doplněk je vhodný také Probiosan. Zkuste dceři důvěřovat, přijmout její osobní volbu a v jejím životním stylu ji podpořit.

MONIKA ŠTEJDÍŘOVÁ

https://www.energy.cz/files/vitae/cz/201906/Vitae_2019_06.pdf

******************************************

MAGAZÍN VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - KVĚTEN 2019

Ráda bych nějak podpořila maminku (71), aby si i na stáří mohla spokojeně užívat života. Přestože je velmi povídavá, hůře se soustředí a začíná být dosti zapomnětlivá. Léky žádné nebere, má pouze nižší tlak, který prozatím kontrolujeme.

LEONA T., Hrotovice

Poruchám paměti lze předcházet, důležité je zůstat aktivní a dodržovat zdravý životní styl. Tedy vyváženě jíst, spát, udržovat sociální kontakty, zapojovat tělo i mozek při různých aktivitách, ať je to četba, hry, křížovky, pohyb apod. K prevenci stařecké senility, pro posílení smyslů a duševních funkcí doporučuji Stimaral, který zároveň podpoří srdce a krevní oběh, normalizuje TK. Pro aktivaci mysli, zlepšení soustředění a paměti můžete přidat i Celitin. V každé životní etapě, včetně stáří, má člověk možnost se rozvíjet a duševně růst ve všech oblastech.

MONIKA ŠTEJDÍŘOVÁ

https://www.energy.cz/files/vitae/cz/201905/Vitae_2019_05.pdf

******************************************

MAGAZÍN VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - DUBEN 2019

Dobrý den, ráda bych snížila svoji váhu, ale nedaří se mi. Svaluji to na blížící se menopauzu, ale problémem je i přejídání. Cítím se vyčerpaná, nervózní, úzkostlivá. Před rokem jsem ukončila dlouholetý vztah a asi od té doby se moje váha navyšuje.

MICHAELA K., Pelhřimov

Naše tělo je odrazem našich myšlenek. Pokud se trvale přejídáme, ztrácíme vůči němu citlivost. Přejídání ukazuje na nerovnováhu v našem nitru, souvisí s pocitem nedostatku, s hledáním citové rovnováhy. Jakmile si tuto nerovnováhu uzdravíme, nebudeme mít potřebu přejídání. U všech disharmonií organismu je dobré v začátku nápravy přemýšlet nad příčinou. Je to strach, potřeba ochrany, touha po vnitřní vřelosti? Jak hospodaříte se svými city? Zeptejte se sebe samé, v jakých situacích se nejčastěji přejídáte, co se snažíte prostřednictvím přejedení získat (pocit bezpečí, jistoty…) a co můžete udělat pro to, abyste to, co Vám chybí, vnesla do svého života jinou cestou. Z přípravků doporučuji Stimaral, který pomůže v oblasti psychiky, Cytosan pro celkovou stabilizaci organismu a můžete přidat i Regalen.

MONIKA ŠTEJDÍŘOVÁ

https://www.energy.cz/files/vitae/cz/201904/Vitae_2019_04.pdf

******************************************

MAGAZÍN VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - BŘEZEN 2019

Dobrý den, od září loňského roku mám nepravidelnou menstruaci, cyklus 19–21 dní. Lékař mi navrhuje hormonální léčbu, ale ráda bych to nejdříve zkusila řešit nějak šetrněji. Je mi 42 let, mám stresové období, začalo mi padat i více vlasů, než je obvyklé.

ANDREA T., Opava

Menstruační potíže mohou být spojeny s odmítáním, potlačováním, ignorací či nerespektováním vlastního ženství – vnitřní ženy, s pocitem strachu, viny a přijetím mužské role. Jste v životě hýčkána a milována? Jak přistupujete ke svému ženství? Respektujete a vnímáte svou cykličnost a umíte s ní pracovat? Věnujte pozornost sama sobě a dopřejte si klid. Respektujte svoji vnitřní ženu, podporujte své ženství, chtějte být ženou i se svými čistě ženskými projevy a vlastnostmi. Z přípravků doporučuji Gynex 3x denně 5 kapek, podpůrně Organic Beta a Raw Ambrosia.

MONIKA ŠTEJDÍŘOVÁ

https://www.energy.cz/files/vitae/cz/201903/Vitae_2019_03.pdf

******************************************

MAGAZÍN VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - ÚNOR 2019

Opakují se mi situace, které zřejmě plynou z mého sebepodceňování, cítím se svázaná, nejsem schopna udělat „krok vpřed“. Také si uvědomuji, že příliš lpím na pořádku, čímž obtěžuji své okolí.                                                                         

ZDENA L., Hodonín

Ve své potřebě pořádku se mezi sebou lišíme. Jeden jej potřebuje, druhého zase velký pořádek svazuje. Úzkostnější lidé, což se týká častěji žen, mívají sklony k perfekcionismu, tudíž lpí na úklidu daleko více. Čím více trváme na konkrétní představě, jak by mělo cokoliv v našem životě vypadat, tím více se omezujeme a často nám to neumožní udělat krok. Za vším je schovaná neschopnost uvědomit si svou hodnotu a tu nenajdeme, dokud budeme svou existenci podmiňovat věcí či situací, která nám má dodat pocit bezpečí. Z přípravků zkuste Vironal, celkově pomáhá k uvolnění, včetně výše uvedeného.

MONIKA ŠTEJDÍŘOVÁ

https://www.energy.cz/files/vitae/cz/201902/Vitae_2019_02.pdf

******************************************

MAGAZÍN VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - PROSINEC 2018 - LEDEN 2019

Dobrý den, druhým rokem trpím bolestmi kloubů, hlavně v oblasti prstů na rukou, občasně v kyčlích, nyní mi byla lékařem potvrzena artróza. Brala jsem již Cytosan, bolesti se zmírnily, ale opět se ozývají.                                                                                                           

MARIE L., Jaroměřice

Je třeba se podívat, kde nedokážete s pokorou zvládat obtížnější životní zkoušky, kde jste nepružná, zatvrzelá. Možná toužíte změnit životní směr, ale neudělala jste k tomu žádný krok. Je třeba dát se do pohybu, nebát se změn, splynout s nimi. Vnitřně doporučuji Renol – obnoví energetické toky v kloubu, a Skeletin, který vyživí chrupavku. Ke zklidnění podrážděných kloubů potírejte bolestivá místa krémem Artrin a vhodná je také pravidelná koupel v Balneolu.

MONIKA ŠTEJDÍŘOVÁ

https://www.energy.cz/files/vitae/cz/201812/Vitae_2018_12.pdf

******************************************

MAGAZÍN VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - LISTOPAD 2018

Maminka (56 let) trpí na hemoroidy, v roce 2013 prodělala lehkou mozkovou příhodu. Celkově je často bez nálady, bez energie, nesoustředěná.                                                              

ALEŠ H., Přerov

Chce to zpomalit. Hemoroidy vznikají při pocitu vnitřního tlaku, když nejsme schopni se pohnout z místa a postavit se problémům čelem. Pak ztrácíme svou sílu a energii. Je třeba si uvědomit, co nám vadí, a vykomunikovat to. Změnit náhled na život – ke všemu, co chci udělat, mám dost času i prostoru. Vnitřně doporučuji Korolen, Celitin a Vitamarin, tyto přípravky do jisté míry pomáhají, mimo jiné, zlepšit stav cév. Lokálně potírat hemoroidy v klidové fázi krémem Ruticelit, při akutních potížích se osvědčil Artrin.                                           

MONIKA ŠTEJDÍŘOVÁ

https://www.energy.cz/files/vitae/cz/201811/Vitae_2018_11.pdf

******************************************

MAGAZÍN VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - ŘÍJEN 2018

Nepravidelně jezdím s kamarády na sportovní akce, kterých se aktivně účastním. Poslední dobou mi to však dělá spíše potíže – ještě minimálně týden po akci mám namožené svalstvo, bolesti kloubů, jsem více unaven. Nedávno jsem prodělal léčbu boreliózy, tak nevím, zda to může souviset, nebo je to již věkem (46 let), dříve jsem takové stavy neměl.           

LEOŠ K., Žamberk

Jestliže potíže nepřetrvávají delší čas, pak by mělo jít skutečně jen o přechodný stav po větší námaze, kdy tělo není na pravidelnou aktivitu navyklé. Případně se zkuste zamyslet, zda nedošlo k nějaké změně – účastníte se akcí skutečně proto, že Vy sám se jich účastnit chcete? Pokud jste ještě neprošel očistou po ATB, pak doporučuji Cytosan – přispívá k regeneraci jater, tudíž pomůže i s únavou a zároveň hloubkově detoxikuje celý organismus. Po námaze si vždy dopřejte 15 min. koupel v Balneolu – rozproudí krev, uvolní svalstvo a šlachy, zklidní psychiku a dodá unavenému tělu energii. Namožené svaly uvolní také obklady z Cytosan Fomentum gelu – po 20 min. smýt a aplikovat krém Artrin.                                                                                     

MONIKA ŠTEJDÍŘOVÁ

https://www.energy.cz/files/vitae/cz/201810/Vitae_2018_10.pdf

******************************************

MAGAZÍN VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - ZÁŘÍ 2018

Prosím o radu pro partnera (37 let), který nyní pracuje ve směnném provozu. Posledních pár měsíců jej práce stresuje, je více podrážděný, má potíže se spánkem – hlavně po nočních směnách, a od toho se také odvíjí jeho nálady.                                                                     

BEÁTA L., Brno

Stres na pracovišti se často projevuje zvýšenou podrážděností a napětím, není však dán tím, co se děje kolem nás, ale co máme v sobě. Je náročný na energii, vyčerpává naše rezervy a doplnění těchto rezerv vyžaduje dostatek odpočinku pro tělo i mysl. Spánek je velmi potřebný, můžeme se při něm revitalizovat po náročném dni. Zdravá strava a pravidelný pohyb také pomáhají při boji s negativními vlivy z vnějšího prostředí. A samozřejmě pozitivní myšlení, protože ve většině případů nejde o život, takže je třeba změnit náhled. Doporučuji Relaxin, napomáhá zvládnout škodlivý stres, nervové vypětí, přispívá ke zklidnění těla i mysli, navozuje celkovou pohodu a duševní vyrovnanost. Dle potřeby přes den a vždy před spaním.         

MONIKA ŠTEJDÍŘOVÁ

https://www.energy.cz/files/vitae/cz/201809/Vitae_2018_09.pdf

******************************************

MAGAZÍN VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - ČERVENEC-SRPEN 2018

Dobrý den, dceři (14 let) se objevilo akné na obličeji, některé její kamarádky užívají antikoncepci, ale jsem proti tomu. Je možno pomoci nějak šetrněji?                                   

OLGA Z., Pohořelice

Většina kožních potíží plyne z potlačených pocitů a největším nepřítelem je především vnitřní kritika, která vede ke snížení sebevědomí a pocitům viny. V období dospívání je problém s nedostatkem sebevědomí a sebedůvěry častý, je třeba zbavit se strachu projevovat své city, neuzavírat je v sobě, učit se je projevovat i přijímat. Čím lépe poznáme sebe samé, tím lépe dokážeme identifikovat své emocionální potřeby, které nám pleť prostřednictvím akné připomíná. Doporučuji mýt obličej a místa, kde se akné vyskytuje, mýdlem Drags Imun, poté aplikovat Cytosan Fomentum gel, po cca 20 min. smýt a natřít krémem Protektin. Možno také pravidelně používat Protektin pleťový krém z řady Renove.                                       

MONIKA ŠTEJDÍŘOVÁ

https://www.energy.cz/files/vitae/cz/201807/Vitae_2018_07.pdf

******************************************

MAGAZÍN VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - ČERVEN 2018

Manželce (42 let) byl nasazen Zyrtec na kopřivku, údajně jí koluje zánět v těle. Celkově bývá často podrážděná, neklidná, mívá trávicí potíže. Prosím o radu, děkuji.

ALEŠ K., Olomouc

Zánět je citlivým tělesným ukazatelem, který zviditelňuje narušení optimálního prostředí kolem nás i v nás. Ukazuje na duševní nespokojenost s tím, co nám život připravil a co si od nás žádá. Je potřeba se včas zastavit, zamyslet se, co v životě neděláme správně a kde nesprávně smýšlíme. Vyzývá nás ke spokojenosti tady a teď, skromnosti, porozumění, úctě a lásce k lidem. Doporučuji Drags Imun v kombinaci s Probiosanem. Poradí si jak se zánětem, tak s podrážděností, neklidem i zažívacími potížemi, posílí imunitu i psychickou odolnost.                     

MONIKA ŠTEJDÍŘOVÁ

https://www.energy.cz/files/vitae/cz/201806/Vitae_2018_06.pdf

******************************************

MAGAZÍN VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - KVĚTEN 2018

Dcera (7 let) má potíže s komunikací, zadrhává – opakuje první hlásky, celkově nemá kamarádky, nic ji nebaví, učení jí moc nejde a taky v noci hůře spí.

Jana L., Koryčany

Zadrhávání vypovídá o nejistotě, nedostatku sebevyjádření, často není dítěti dovoleno plakat. Nechte dcerku svobodně se vyjadřovat, cíleně ji v tom podporujte, dávejte jí najevo, že vás zajímá, co říká. Duševní rovnováze napomáhá Korolen, dodává energii k životu, chuť se z něj radovat, vhodný je také na poruchy řeči a spánku. Můžete kombinovat s krémem Ruticelit – aplikovat na reflexní zóny. Vhodný je i Vitamarin, pomáhá, mimo jiné, při poruchách s učením.

Monika Štejdířová

http://www.energy.cz/files/vitae/cz/201805/Vitae_2018_05.pdf 

******************************************

MAGAZÍN VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - DUBEN 2018

Naše dcerka (10 let) je poslední rok stále nemocná, má sníženou imunitu a anémii. Asi před 2 měsíci začala užívat Vironal. Ráda bych zkusila i některé zelené potraviny, ale nevím, které jsou vhodné.

                                                                                                Anna R., Vrbice

Anémie je spojována s nespokojeností v životě, nedostatkem radosti, neschopností vidět krásy kolem sebe, s pocitem vlastní nedostatečnosti. Zkuste s dcerkou pohovořit na toto téma. Může se také jednat o velké nároky na ni z vaší strany – rodičů. Přidala bych Organic Betu, nejen že dokáže podpořit imunitu, ale zároveň je přínosná při tvorbě červených krvinek, vhodná u poruch krvetvorby. Obsahuje mnoho minerálů, včetně železa. Možno střídat se Spirulinou Barley nebo Barley Juice.

                                                                                                 Monika Štejdířová

http://www.energy.cz/files/vitae/cz/201804/Vitae_2018_04.pdf

*********************************************

MAGAZÍN VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - BŘEZEN 2018

Ve svých 33 letech studuji VŠ, mám však potíže se soustředěním, před zkouškami hůře spím, trpívám trémou, žaludeční neurózou, únavou.                                                                                                                                                                       Martina S., Zaječí

Tréma je emociální stav, nepříjemný pocit napětí před osobní prezentací nebo podáním výkonu. Jedná se o přirozenou reakci organismu, kdy tělo signalizuje, že se bude dít něco důležitého. Na stres tělo odpovídá zvýšenou srdeční aktivitou, stoupajícím TK, utlumením trávicích procesů. Vhodné je mezi učení vsunout fyzickou činnost, aby si mozek odpočinul. Koncentraci zlepší Revitae, sníží trému, usnadní usínání, zkvalitní spánek, pomůže také s žaludeční neurózou, která je spojena se zvýšenou citlivostí na stres.

                                                                                                   Monika Štejdířová

http://www.energy.cz/files/0_Home/Vitae/Vitae%202018_03.pdf

*********************************************

MAGAZÍN VITAE - ZEPTEJTE SE HVĚZD - ÚNOR 2018

Náš 7letý syn neustále vyžaduje pozornost, dost se podceňuje a také poslední rok stále trpí nachlazením. Je možno mu nějak pomoci přípravky Energy?                                                                                                                                                Pavlína Ž., Břeclav

Podceňování vytváří přetlak. Vyplývá z přílišné opatrnosti, až perfekcionismu. Je to neustálé čekání, až budeme dokonale připraveni. Syn možná nenachází oporu v okolí, případně má ten pocit. Často jej povzbuzujte, říkejte mu, že „na to má“. Oslabená imunita – to je vnitřní pláč a křik, pocit bezbrannosti, přesvědčení o vlastní bezvýznamnosti, snaha strhnout pozornost na sebe. Vironal výborně posiluje obranyschopnost těla, je vhodný k prevenci i léčbě již vzniklého onemocnění, zároveň pracuje se smutkem, úzkostí, pomáhá, když chybí kuráž. Harmonizuje především okruh plic a tlustého střeva, který je o vymezení hranic. Uvolňuje napětí, učí nás být otevřenými, učí nás žít.                                                                                                                                                        Monika Štejdířová

http://www.energy.cz/files/vitae/cz/201802/Vitae_2018_02.pdf

*********************************************