Jdi na obsah Jdi na menu
 


PÍSEMNÉ VYPRACOVÁNÍ HOROSKOPU

 

V PÍSEMNÉ PODOBĚ NABÍZÍM:

 

OSOBNÍ HOROSKOP (Radix) - výklad základního horoskopu
Základní horoskop obsahuje 20-30 stran A4, jsou v něm obsaženy všechny oblasti života (osobnost, zdraví, emoce, energie, dispozice, vztahy, rodina, děti, pracovní oblast, finance a majetkové záležitosti.

Horoskop narození je platný po celý život. Je to mapa nebe v okamžiku narození jedince. Ukazuje přesný okamžik v dějinách Vesmíru, kdy jsme do nich vstoupili a začali své osobní dějiny. Udává základní osudové dispozice vztahující se na tělesné, duševní a duchovní kvality a označuje, které okolnosti, záležitosti a vlivy se v životě uplatní, jak budou působit. Astrologie může osvětlit základní stavební kameny naší osobnosti, povahy a schopností.

 

Osobní vyzvednutí: 2.000,- Kč

Zaslání poštou: 2.100,- Kč

********************************************


HOROSKOP DÍTĚTE 
Rozsahem a tématy je téměř totožný s horoskopem osobním, s tím rozdílem, že je psán pro rodiče. Pomůže nám pochopit osobnost dítěte, jeho myšlenkové a komunikační schopnosti, nadání, emocionální potřeby. Může přispět k pozitivní výchově, rozvíjení talentu i k rozpoznání vlastností, na kterých lze včas "pracovat".

 

Osobní vyzvednutí: 2.000,- Kč

Zaslání poštou: 2.100,- Kč

********************************************


TRANZITNÍ HOROSKOP - výhled do budoucna
Tento výklad zpracovávám cca na 3 roky - období současné a 2 roky detailněji + dále cca 10 let okrajově. Zde se můžete podívat, jak se Vám povede v různých oblastech, co odstranit, co naopak do života přijmout, čemu věnovat pozornost.

 

Osobní vyzvednutí: 2.000,- Kč

Zaslání poštou: 2.100,- Kč

********************************************

 

HOROSKOP KARMICKÝ

U tohoto výkladu se dívám na karmu ženského a mužského rodu, životní úkoly a poslání. Pracuji s lunárními uzly, Sluncem, Lunou, Saturnem, Plutem, Černou a Bílou Lunou, Chironem a s dalšími prvky.

Karmický výklad nabízí pochopení našeho smyslu života s ohledem na reinkarnaci a naše životní úkoly v tomto zrození. Výklad je vhodný pro ty z vás, kteří toužíte poznat své karmické poslání...

 

Osobní vyzvednutí: 2.000,- Kč

Zaslání poštou: 2.100,- Kč

********************************************

 

TERMÍN SVATBY, ZAHÁJENÍ PODNIKÁNÍ, STĚHOVÁNÍ, KOUPĚ, PRODEJ
Určení nejvhodnějšího data na svatbu, založení firmy atd. v rámci 1 roku

 

Osobní vyzvednutí: 1.100,- Kč

Zaslání poštou: 1.200,- Kč

********************************************


Horoskop je zpracován zpravidla do 2-3 týdnů po přijetí platby na účet.

Vhodný termín (svatba, stěhování apod.) do 1 - 2 týdnů.

 

Všechny druhy psaných horoskopů (mimo vhodných termínů) jsou v barevném tisku, v kroužkové vazbě, přední strana průhledná, zadní pevnější. 

 

Při objednávce prosím uveďte své datum, hodinu a místo narození, profesi a stav (vdaná, svobodný apod.).

 
Vzhledem k větší pracnosti a časové náročnosti není v ceně písemně zpracovaného horoskopu zahrnuta osobní nebo telefonická konzultace nad horoskopem.
 
Objednávku s daty zašlete prosím na astromo@seznam.cz
Platební údaje:
Č. účtu: 3708953329/0800
 
Neplaťte prosím dříve, než dostanete zpětnou vazbu - v některých obdobích se stává, že je objednací doba delší, než 2-3 týdny, proto pokud spěcháte, uveďte prosím rovnou do mailu, do kdy potřebujete mít horoskop k dispozici. Pokud je to aktuálně v mých silách, vycházím vstříc.

 ********************************************

 

INFORMACE K ČASU NAROZENÍ:

Pro zhotovení horoskopu je nutno, kromě data a místa narození, znát i co možná nejpřesnější čas narození.

Tuto informaci získáte buď od maminky, nebo v místě, kde jste se narodili, v porodnici, na matrice, apod. A nejvhodnější je mít obě informace :)

 

Přidávám pár informací z nejbližšího okolí. 

 

Pro narozené ve Valticích:

Archivace z valtické porodnice je nyní v břeclavské nemocnici, stačí si zavolat na informace, tam Vás přepojí na příslušnou osobu, která si od Vás vyžádá jméno Vaší maminky za svobodna, její datum narození, Vaše jméno a datum narození a dohodnete si termín předání. Tato služba je zpoplatněna (cca 80,-Kč) - je nutno si přijít osobně, vydává se oproti občanskému průkazu. 

 

Lidé narození do roku 1974 už zde tyto informace zpravidla nenajdou, ale za pokus to určitě stojí.

 

Pro narozené v Kyjově

Kyjovská porodnice uchovává údaje v nemocničním archivu po dobu 100let, což je dobrá zpráva i pro dříve narozené :). Výpis z porodní knihy je za poplatek (cca 60,-Kč). Stačí si zavolat, po dohodě zaslat peníze na účet a údaje vám budou sděleny. Není tedy nutno jezdit osobně.

 

(Informace zde uvedené jsou z roku 2013)

 

Nová vyhláška (2014) udává povinnost archivovat tyto údaje pouze 40 let (některé nemocnice, včetně břeclavské, se této vyhlášky drží, zřejmě z kapacitních důvodů...proto neváhejte a zajistěte si svůj čas narození včas, dokud je to ještě možné...doporučuji i v případě, že v současné době zrovna nemáte zájem o vypracování horoskopu, může se vám to hodit pro dobu budoucí...měníme se, posouváme, vnitřně rosteme....dnes můžete být odpůrcem, zítra velkým příznivcem...