Jdi na obsah Jdi na menu
 


KARMICKÉ KÓDY DUŠE

 

 
O tom, jak nás ovlivňuje naše datum narození se můžeme přesvědčit při poznání Karmických kódů duše. 
 
KARMICKÉ KÓDY
Z karmických kódů, které vycházejí z data narození, můžeme zjistit smysl a cíl současného vtělení a náš životní úkol. Na jeho základě tedy poznáme, jakou cestou je dobré se v tomto životě vydat, co máme na své životní cestě splnit a také jaké uplatnění si máme vybrat, aby se nám podařilo naplnit naši nynější inkarnaci. Dále se dozvíme věk naší duchovní zralosti, prostřednictvím jakého paprsku nám jde pomoc a která čakra nás nejvíce ovlivňuje.

Určím také oblasti, ve kterých jste již získali zkušenosti v minulých životech - tyto oblasti by tedy již neměly v současnosti činit potíže.
Ze vztahových kódů určím, jaký stupeň přitažlivosti máte mezi sebou např. s partnerem, rodiči, kolegy, přáteli…konkrétně jako duše, s jakým člověkem z Vašeho okolí sdílíte společnou karmu.
 
Co můžete očekávat při objednání tohoto výkladu:
Sestavím Váš karmický kód, určím paprsek narození, životní úkoly, věk duchovní zralosti, směřování v tomto životě, karmické výukové programy. Připojuji také kousek z numerologie - devítileté cykly a co Vás čeká ve stávajícím a následujícím roce (osobní rok).
Pokud mi dodáte data narození svých blízkých - určím vztahové egregory /stupeň přitažlivosti, společná karma.../
V případě zájmu mohu pracovat i s daty již zemřelých - v tomto případě budu potřebovat nejen datum narození, ale i úmrtí. Zjistíme, zda se dotyčnému podařilo svůj úkol zde naplnit.
 
Cena: 1.200,-Kč /rozsah je velmi individuální, cca 12 - 24 A4/ - při zaslání e-mailem
Osobní vyzvednutí barevné tištěné verze - kroužková vazba, přední strana průhledná, zadní strana pevná 1.300,-Kč
Zaslání poštou /barevný tisk, kroužková vazba/- 1.400-Kč