Jdi na obsah Jdi na menu
 


BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

 

  

 

 

 

 BACHOVY ESENCE

 

„Tento systém léčení je tím nejdokonalejším, jaký kdy byl lidstvu v jeho živoucí paměti dán.“

Dr.Edward Bach, Dvanáct léčitelů

 

  

 

Esence Vám namíchám přímo na míru /v jedné lahvičce může být až 7 esencí/

 

1x 30ml lahvička = 260,-Kč

 

Nerozlišuji, zda je Vaše esence složena z 1 nebo 7 esencí, cena je stále stejná.

 

Krizová esence /popis v rubrice "Seznam 38 květových esencí Dr. Bacha" - je jako poslední pod číslem 39/ je vhodná pro jakoukoli situaci, doporučuji mít ji stále doma (nebo nosit sebou). Obsahuje 5 esencí.

 

Váš problém, situaci nebo stav mi napište do e-mailu: astromo@seznam.cz

Tuto komunikaci si neúčtuji, jde o to, abychom společně vybrali ty nejvhodnější esence právě pro Vaši potřebu.

Pokud si vyberete sami, stačí mi zaslat čísla nebo názvy jednotlivých esencí e-mailem, případně sms.

Kdo opravdu nerad píše, tak mi zavolá: 776 634 274  

Pokud pracuji, nemohu brát telefon, zanechte mi tedy prosím sms zprávu, hned jak to bude možné, ozvu se Vám zpět...

Pokud se stane, že se Vám během dne nestihnu ozvat, napište mi prosím e-mail - jsem-li zaneprázdněna, k odepisování se dostávám v nočních hodinách /z toho důvodu je e-mail vhodnější, je jedno, kdy Vám přistane do schránky, a jistě Vás nevzbudí :)/

 

Pro osobní předání: lahvičky si po domluvě vyzvednete v Centru Arael v Břeclavi - U Tržiště 3164/24  - 1. patro (vchod vedle lékárny U Herkula; záchytné body - poblíž FÚ, ÚP, švadlenky, naproti trafiky)

 

Pro vzdálené: zasílám poštou - poštovné a balné 70,-Kč balné (odesílám v bublinkové obálce). 

 

Při objednání 4 ks lahviček a více, poštovné ani balné neúčtuji.

 

 

Možnost vystavení dárkového poukazu

dark.-poukaz.bachovky1.jpgdark.poukaz-bachovky-novy1.jpg

 

 

Bachovy květové esence představují jednoduchý a velmi účinný systém léčení, který dodává harmonii lidské duši a tím stabilizuje a léčí i tělo.

Jedná se o 38 květových esencí, připravených z nejedovatých planě rostoucích rostlin, květů a stromů. 39. esencí je Krizová esence, která se skládá z pěti Bachových květových esencí.

Bachovy kapky jsou účinné proti všem možným negativním stavům mysli. Bach si byl jistý, že špatný fyzický stav je jen důsledkem nerovnováhy naší mysli.
Myšlenkou tohoto systému je jednoduchost, úplnost a uzdravování sebe samého.

 

Bach rozdělil všech 38 esencí do 7 skupin podle jejich určení:

Strach, nejistota, nedostatek zájmu o současné události, osamělost, přecitlivělost na vlivy a myšlenky, beznaděj a malomyslnost a přílišná starost o ostatní.

 

Květové esence pomáhají člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu.
Pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Každý nezpracovaný problém, všechny starosti, strachy a bolesti z minulosti, které člověk utrpěl či někomu způsobil, blokují životní energii a oslabují připravenost člověka postavit se na odpor škodlivým zevním vlivům. Květové esence pomáhají lidem k celostnímu pohledu na věc a způsobují, že se pak stávají otevřenějšími, schopnějšími lépe čelit negativním vlivům.

Dr.Bach byl hluboce přesvědčen, že každý člověk má ve svém životě určení nebo úkol, který se rozhodl splnit. Jestliže nedochází k uskutečnění této vnitřní a vnější úlohy, mohou vznikat psychická nebo tělesná onemocnění, anebo se mohou přihodit jiné, těžké životní situace. Tyto esence pomáhají člověku znovu uvést do souznění tělo, duši i ducha a jsou mu jedinečným zdrojem pomoci k životu v harmonii se svým Já.

Esence jsou čisté, nejsou škodlivé a nemají vedlejší účinky. Vysoké kmitání, vibrace různých divoce rostoucích rostlin, které podle Dr. Bacha podléhají tzv. „Vyššímu uspořádání“, se přenáší také na člověka, který je užívá. Tento změněný harmonický stav tak umožňuje překonání problémů, výzev života a podporuje zdraví.

Užíváním esencí člověku neupíráme jeho přirozenou povahu, pouze jej harmonizujeme do jeho pozitivní části.

 

Bachovy květové esence působí na to, čemu říkáme negativní emoce - např. strach, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, pýcha, přílišné nadšení, které vede až k fanatismu, apod. Esence nám pomáhají tyto pocity harmonizovat, dostávají nás do přítomného okamžiku, kdy se na sebe, svou situaci a své pocity můžeme podívat objektivně a činit rozhodnutí bez emocí. Umožňují nám postupně odloupnout slupky, které jsme si nasadili, abychom přežili v tomto světě, a tím nám postupně pomáhají odkrývat to, kdo skutečně jsme, jaký je cíl a smysl našeho života a vrátí nám naši odvahu vydat se na svou cestu a uskutečnit své sny a přání.

 

Vaše mysl a Vaše tělo jste Vy – jedna bytost. Pokud trpí Vaše mysl, strádá i Vaše tělo. Je to logické a velmi jednoduché. A jednoduchý je i systém léčení Bachovými esencemi.

Esence nám pomáhají harmonizovat naši mysl přírodní silou a energií. Dopřejí nám stát se sami sebou, žít v přítomnosti a uvědomovat si své chování a jeho důsledky. Pomáhají nám žít vědomě a zbavit se toho, co nás trápí a zatěžuje. Nemůžeme změnit svoji podstatu a povahu, můžeme se ale naučit lépe pracovat s emocemi, které z naší povahy vyplývají a škodí nám i našemu okolí.
Pomáhají nám vyrovnat se s tím, co nás trápí. Umožní nám nový pohled na sebe samé i svět kolem nás. Odkrývají to, kým skutečně jsme, a pomáhají nám hledat smysl a cíl naší cesty životem, léčit naši duši. Náš stav mohou ovlivnit pouze pozitivně.

 

Bachovy esence není možné předávkovat. Nemají žádné nežádoucí vedlejší účinky. Jsou čistě přírodní léčbou.

 

Esence ve 30 ml lahvičce může obsahovat až 7 esencí.
Užívá se v kapkách, nejméně 4 kapky 4 x denně. Mohou se aplikovat přímo do úst nebo do jakéhokoliv nápoje.

 

Esence pomáhají léčit tyto negativní emoce u lidí, zvířátek, rostlinek.
Mohou je užívat malé děti, těhotné i kojící ženy.
Mohou se užívat ke všemu, co užíváte (léky, bylinky, homeopatika, apod.).
Nejsou žádné kontraindikace. Žádné závislosti apod.

 

 

 

Rubriky

Příspěvky

Bachovy esence-skripta-II.část (č.19-39)

7. 9. 2019

| Rubrika: BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

 

Bachovy esence-skripta-I.část (č.1-18)

7. 9. 2019

| Rubrika: BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

 

Bachovy esence na harmonizaci čaker

5. 3. 2014

| Komentářů: 0

| Rubrika: BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

 

Seznam 38 květových esencí Dr. Bacha

22. 1. 2014

| Komentářů: 0

| Rubrika: BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE