Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZASVĚCENÍ KRISTOVA SHAMBALLA

 

 

 

 

 

 

Kristova Shamballa

 

 

Kristova Shamballa ukončuje celou linii Shamballa

 

 

Kristova Shamballa je reprezentována Ježíšem Kristem (jako hlavní postavou), dále Pannou Marií (matkou Ježíše Krista) a samozřejmě Saint Germainem (Mistrem transformace a přeměny) a Melchizedekem („kněz-král“).
Jedná se o příjemně silnou energii. Děkujme Universu za úžasné propojení těchto krásných energií.

Při tomto zasvěcení se Vám zpřístupňuje až 535 000 léčitelských symbolů Shambally, které opět dostáváte telepaticky do aury. Dalším energetickým přínosem je výrazné „ohřátí“ dosud „studené“ energie Shambally.

Tato energie je dosud nejsilnější. Je to čistá Láska od zástupců nejvyšší galaktické rady, jež dokáže uzdravit a odpustit vše. Jediné, co potřebujeme, je naše rozhodnutí.

 

 

Kristova Shamballa je unikátní spojení energií:

 

• Tradiční Shambally, jež je reprezentována Saint Germainem (Shamballa 1024 – 3110)
• Energiemi Melchizedeka (Shamballa 12D)
• A nyní nově Ježíše Krista, jež posunuje celou linii Shambally výrazně výše
• Plná energetická účast Panny Marie

 

 

Součástí Kristovy Shambally je i zcela nové učení, které Vám nabízí naprosto nový náhled na duchovní svět, pomůže Vám si uvědomit souvislosti a začít je praktikovat nejen při práci s energií (léčení, zasvěcování apod.), ale i v běžném duchovním životě (modlitby, meditace…).

Toto učení Vám umožní poznat duševní síly Vás samotných a okolního světa. Hlavním tématem je Kristus a Panna Marie, což prezentuje mužskou a ženskou energii. Je nutné vyrovnání těchto energií v každém z nás.

Ježíš Kristus, jako jedna z nejvyšších bytostí Světla a Lásky, nebyl dosud plnou a vědomě zakořeněnou součástí energie Shambally. Je totiž o úroveň výše, než patron tradiční Shambally, Saint Germain, a proto dosud působil Ježíš Kristus v Shamballe pouze částečně.

Protože Země právě zakusila transformaci v plném rozsahu, Ježíž Kristus s Pannou Marií do Shambally vstoupili, aby právě v této době pomohli lidem planety Země. Nabízí pomoc ve formě této krásné nové duchovní energie, jež završuje celou linii Shambally.

Energetický systém Kristova Shamballa přišel channelingem 15. března 2011 p. Ospalíkovi a od té doby se pravidelně aktualizuje. Kristova Shamballa je tedy vibračně velmi aktuální.

Kristova Shamballa nás vede k tomu, že již nepotřebujeme žádné mistry k tomu, aby nám postupně zasvěcovali další a další Shambally. Rozšiřuje se a zesiluje průběžně sama, stejně tak jako bývala kdysi na mapě černá (nezmapovaná) místa, stejné je to i s energií. Kristova Shamballa nás vede k poznání, že ona černá místa si můžeme prozkoumat sami a to velice jednoduchým způsobem, který zvládne naprosto každý.
O tomto se více dozvíte ve skriptech.

 

Zasvěcení:

 

- Obsahuje 4 stupně /1. - 4. stupeň se předávají jedním zasvěcením
- Doba trvání zasvěcení je 35 - 45 minut
- Získáte možnost Kristovu Shamballu zasvěcovat

 

Manuál a certifikát: obdržíte e-mailem nebo poštou /jak si sami zvolíte/
Skripta předávám v původním znění

Předpoklady pro zasvěcení:

Zasvěcení do Shambally 1024 Mistrovského stupně /1. – 4. stupeň/

Cena: 1.800 Kč

Sledujte v Menu rubriku "Akční nabídka" - v případě vyhlášení akce, pro daný měsíc platí akční cena.

 

 

DÁREK k tomuto zasvěcení – další duchovní zasvěcení – „Kristovo žezlo“ - v případě, že již toto zasvěcení máte, pak "Zasvěcení dvou srdcí" - ZDARMA - zasvěcení do této energie budete moci dále předávat a také zasvěcovat /jste-li Mistrem v jakémkoli energetickém systému/, podmínkou je, že toto zasvěcení /získané zdarma/budete také předávat zdarma.

 

 

Manuál k zasvěcení Zdarma posílám pouze v příloze e-mailu. 

 

 

Energie si podle návodu v manuálu můžete stáhnout sami /především vy, kteří jste již Mistry/…kdo je u mě zasvěcen do Shambally 1024 /alespoň 1. a 2. stupeň/, může si o toto zasvěcení "Zdarma" u mě požádat.

 

ZDARMA ke všem zasvěcením:

- čištění a harmonizace čaker, meridiánů a aury
- energetické čištění Vašeho domu či bytu pro zasvěcení